Kastamonu Üniversitesi’nde 4 yıl önce eğitim hayatına başlayan 61 yaşındaki kadın Fen Edebiyat Fakültesini birincilikle bitirirken, 82 yaşındaki vatandaş ise Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesini üçüncülükle bitirdi.
![](https://trabzonspordanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/07/kastamonu-universitesinin-en-yasli-ogrencileri-dereceyle-mezun-oldu-GdIMThsW.jpg)
Kastamonu Üniversitesi’nde 4 yıl önce eğitim hayatına başlayan 61 yaşındaki kadın Fen Edebiyat Fakültesini birincilikle bitirirken, 82 yaşındaki vatandaş ise Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesini üçüncülükle bitirdi.