Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetiminde yapılan antrenmanda, kondisyon ve taktik çalışma gerçekleştirildi. İdman, ısınma koşuları ve pas çalışmasıyla başladı. 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenman, taktiksel çift kale maç ile tamamlandı.
![](https://trabzonspordanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/07/besiktas-kondisyon-ve-taktik-calisti-emLKfICQ.jpg)
Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetiminde yapılan antrenmanda, kondisyon ve taktik çalışma gerçekleştirildi. İdman, ısınma koşuları ve pas çalışmasıyla başladı. 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenman, taktiksel çift kale maç ile tamamlandı.