Hayatı felç eden sağanak yağışın ardından Antalya’da bugün turistler sahile gelip deniz keyfi yaptı. Dün, cadde ve sokakları adeta göle döndüren sağanakta bir vatandaş su birikintisinde sörf yapmıştı.
![](https://trabzonspordanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/06/antalyada-dun-karada-sorf-yapip-bugun-denizde-yuzduler-hDSa2iCj.jpg)
Hayatı felç eden sağanak yağışın ardından Antalya’da bugün turistler sahile gelip deniz keyfi yaptı. Dün, cadde ve sokakları adeta göle döndüren sağanakta bir vatandaş su birikintisinde sörf yapmıştı.